مرکز خرید ام ام مایگروس آنتالیا

این مرکز خرید در ساحل کنیالتی آنتالیا واقع شده است.و دارای  رستورانها و فروشگاهای زنجیره ای بسیاری است که نیاز مسافران تور آنتالیا را برآورده میکنند. و همچنین در بخش هایی از آن کافه و سینما وجود دارد. 

 

مرکز خرید ام ام مایگروس آنتالیا

 

مرکز خرید ام ام مایگروس آنتالیا

مرکز خرید آنتالیوم پریمیوم

 این مرکز خرید در سال ۲۰۰۸ تأسیس شده و دارای فروشگاه ها، کافه ها و رستوران های متعددی می باشد. از اجناسی که در این مرکز به فروش می رسد می توان، لباس های زنانه و مردانه، لوازم آرایشی و بهداشتی، انواع اجناس چرم از جمله کیف و کفش و لوازم و پوشاک کودک را نام برد. قیمت محصولات ارائه شده در این مرکز در سطح متوسط قرار دارد و اجناس با کیفیت خود را نه خیلی گران و نه خیلی ارزان می فروشد. استفاده از آن به عنوان محیطی برای برگزاری قرارهای کاری و دوستانه است، چرا که کافه ها و رستوران های مجلل بسیاری در این مرکز خرید وجود دارد و مکان مناسبی برای گردشگران تور آنتالیا می باشد.

 

مرکز خرید آنتالیوم پریمیوم آنتالیا

 

مرکز خرید آنتالیوم پریمیوم آنتالیا

مرکز خرید دیپو آنتالیا

مرکز خرید دیپو یکی از شیک تزین و زیبا ترین مراکز خرید آنتالیا می باشد این مرکز خرید درسال 2004 تاسیس شد. در مرکز خرید دیپو انواع مارک برند داخلی و بین المللی موجود است و شما می توانید به هنگام بازدید از این مرکز خرید انواع پوشاک و لباس  و لوازم آرایشی بهداشتی و لواز های جانبی دیگر  مشاهده کنید و لازم به ذکر است که در این مرکز خرید 5 سینما و آرایشگاه و رستوران کافه هم موجود می باشد . مسافران تور آنتالیا علاقه به خرید مارک برند دارند می توانند در مرکز خرید دیپو انواع بهترین مارک ها در این مرکز خرید پیدا کنند.

 

 

 

فروشگاه تانساش آنتالیا

فروشگاه تانساش آنتالیا یکی از معتبر ترین فروشگاه های در آنتالیا می باشد این فروشگاه میزبان انواع نمایندگی های مارک های برند در اروپاه و استانبول میباشد و مسافران تور آنتالیا و گردشگران بسیاری برای خیرید به این مرکز خرید آمده و مایحتاج خود را تهیه میکنند .این فرو شگاه دو طبقه می باد و در طبقه اول مواد غذایی و در طبقه دوم انواع لوزم آرایشی و بهداشتی و عطر و ادکلن و عینک و ... می باشد در این مرکز خرید رستوران و کافه برای صرف نوشیدنی و یا و عده های غذایی ناهار و شام هم موجود می باشد که می توانید در آن انواع سالاد دسر و نوشیدنی را انتخاب کنید.

 

 

مرکز خرید لاورا آنتالیا

یکی از مراکز خرید آنتالیا در منطقه توریستی لارا قرار دارد مرکز خرید لاورا می باشد ، این مرکز خرید در زمینی به مساحت 11224 مترمربع در سال 2004 در منطقه کپز در بلوار اجویت بنا شده است. در این مرکز خرید 80 فروشگاه میباشد که انواع برند های داخلی و بین المللی را می توان پیدا کرد. برای مسافران تور آنتالیا خرید کردن از این مرکز خرید ازساعت 10 صبح تا 10 شب به این مرکز خرید مراجعه کنید. در این مرکز خرید می توان 14 کافه رستوران ویک سوپر مارکت و مجموعه تفریحی برای کودکان و پارکینگ هم برای فراهم کردن دیگر احتیاجات گردشگران موجود می باشد.