مرکز خرید دیپو آنتالیا

مرکز خرید دیپو یکی از شیک تزین و زیبا ترین مراکز خرید آنتالیا می باشد این مرکز خرید درسال 2004 تاسیس شد. در مرکز خرید دیپو انواع مارک برند داخلی و بین المللی موجود است و شما می توانید به هنگام بازدید از این مرکز خرید انواع پوشاک و لباس  و لوازم آرایشی بهداشتی و لواز های جانبی دیگر  مشاهده کنید و لازم به ذکر است که در این مرکز خرید 5 سینما و آرایشگاه و رستوران کافه هم موجود می باشد . مسافران تور آنتالیا علاقه به خرید مارک برند دارند می توانند در مرکز خرید دیپو انواع بهترین مارک ها در این مرکز خرید پیدا کنند.

 

 

مرکز خرید لاورا آنتالیا

یکی از مراکز خرید آنتالیا در منطقه توریستی لارا قرار دارد مرکز خرید لاورا می باشد ، این مرکز خرید در زمینی به مساحت 11224 مترمربع در سال 2004 در منطقه کپز در بلوار اجویت بنا شده است. در این مرکز خرید 80 فروشگاه میباشد که انواع برند های داخلی و بین المللی را می توان پیدا کرد. برای مسافران تور آنتالیا خرید کردن از این مرکز خرید ازساعت 10 صبح تا 10 شب به این مرکز خرید مراجعه کنید. در این مرکز خرید می توان 14 کافه رستوران ویک سوپر مارکت و مجموعه تفریحی برای کودکان و پارکینگ هم برای فراهم کردن دیگر احتیاجات گردشگران موجود می باشد.

بازار آنتالیا

بازار سنتی آنتالیا یکی از بهتر مکان های آنتالیا می باشد که اگر مسافران تور آنتالیا هستید نباید از دست بدهبد در بازار اجناس بسیار زیبا با قیمت های مناسب به راحتی یافت می شود امروزه گردشگران زیادی برای خرید خوارک پوشاک ادویه و یا خیلی از مایحتاج سفرشان را از این بازار تهیه می کنند این بازار بهترین جا برای خرید سوغاتی می باشد دراین بازار ایستگاه تاکسی رانی و پمپ بنزین نزدیک می باشد.

مرکز خرید میگروس آنتالیا

یکی از شعبات فروشگاه های زنجیره ای سوئیسی مرکز خرید میگروس می باشد که در آنتالیا در زمینی به مساحت 50000 متربع ساخته شده است و دارای 470 واحد تجاری می باشد. از امکانات این هتل رستوران ها و کافی شاپ و پارکینگ (ساعت کاری پارکینگ از 10 تا ساعت 10) می باشد. در این مرکز خرید می توان انواع لباس و پوشاک و لوازم برقی و موبایل و انواع مارک های آرایشی و بهداشتی می باشد و بهترین مرکزخرید برای برآورده کردن نیاز گردشگران تور آنتالیا می باشد.

 

مرکز خرید اوت لت دیپو آنتالیا

یکی از بزرگ ترین مراکز خرید در آنتالیا مرکز خرید اوت لت می باشد که در سال 2004 میلادی افتتاح شده است. طراح معماری بیرونی این مرکز خرید الهام گرفته از دوزهقرون وسطی می باشد. یالانه گردشگران و مسافران تور آنتالیا برای خرید و بازدید از مرکز خرید ای مرکز خرید بین المللی معرف 90 نام تجاری داخلی و خارجی می باشد و در آن 15 کافه بار و رستور ان موجود می باشد.